Versenyeredmények 2014-2015.

1. Helyezést értek el:

VersenyNév, osztályFelkészítő
tanulmányi
Hevesy György Kémia Verseny kerületi döntő Gombás András 8.b Sáfrány Ilona
Tímár Éva angol nyelvű versmondó verseny Yang Jianning 8.b Mészáros Kinga
Lengyel történelmi tanulmányi vetélkedő Baranyi Dániel, Fridrich Patrik, Müller Szabina, Oszoli Mariann, Yang Jianning 8.b Szűcs Ákos
sport    
Diákolimpia - IV. korcsoportos leány röplabda Balázsi Henrietta, Felber Julianna 6.a, Bui Anna, Bárdosi Viktória, Filep Anna, Fekete Réka, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Röpsuli torna - A kategória - leány haladók versenye Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Kerületi Diákhét - röplabda III. kcs. és IV. kcs.   Szilágyi Dániel
Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2000 röpsuli program MINI kategória - „A” csapat Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2000 röpsuli program MINI kategória -„B” csapat Fehér Kíra, Gaál Anna 5.a, Balázsi Henrietta, Felber Julianna 6.a, Fekete Réka 6.b Szilágyi Dániel
Budapesti Röplabda Szövetség MINI felkészülési torna Fekete Réka 6.b, Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
MRSz Vollé! 2000 röpsuli program MINI kategória Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Diákolimpia - III. korcsoportos Budapesti Döntő (zárt) - leány röplabda Balázsi Henriett 6.a, Fekete Réka 6.b, Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b Szilágyi Dániel
Diákolimpia - III. korcsoportos Budapesti Döntő (nyílt feljutásos) - leány röplabda Balázsi Henriett 6.a, Fekete Réka 6.b, Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
egyéb    
Mesefa című fogalmazás pályázat Kállai Anna 3.a Bognárné Kiss Csilla
Mesefa című rajz pályázat Pöltl Tamás 2.a Emmerné Lőrincz Margit
Mond, szereted a háziállatod? Főv. Szabó E. Könyvtár - irodalmi pályázat Kardos Ádám 3.b Szepesiné Fekecs Ildikó
Kerületi Diákhét - Kreatív nyelvi verseny Játékos irodalmi vetélkedő Avigdor Rebeka, Németh Zsolt, Neszlényi Kálmán 8.a, Gombás András 8.b Peerné Baksa Gabriella, Várvédy Zoltán
Kerületi Diákhét idegen nyelvi informatika verseny Németh Zsolt, Vadász Gábor 8.a, Gombás András 8.b Mészáros Kinga
Népi játékok kerületi verseny Báder Dániel, Balogh Virginia, Csukay Réka, Halász Emma, Kállai Péter, Kardos Ádám, Krátky Mercédesz, Ónodi Barbara, Szabó Gábor, Vona Zoltán 3.b Rezes Csilla Szepesiné Fekecs Ildikó
Országos Szépíró Verseny kerületi döntője Budai Amanda 2.a, Szekulya Dénes 4.d Emmerné Lőrincz Margit, Bakonyiné Harnos Mária

2. Helyezést értek el:

VersenyNév, osztályFelkészítő
tanulmányi    
Tímár Éva angol nyelvű versmondó verseny Bíró Zsófia, Varga Lilla Szófia 7.b Mészáros Kinga, Sebestyén Éva
Angol nyelvi verseny - kerületi Gombás András 8.b Mészáros Kinga
Környezetvédelmi verseny - kerületi Fekete Anna, Gaál Anna, Jónás Bulcsu 5.a, Fekete Réka 6.b Hoósné Tomasovszky Mária
sport    
Budapesti Röplabda Szövetség leány mini torna Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Röpsuli torna - B kategória - leány középhaladók versenye Fehér Kíra, Gaál Anna 5.a, Balázsi Henrietta, Felber Julianna 6.a, Fekete Réka 6.b Szilágyi Dániel
Budapesti Röplabda Szövetség leány III. korcsoport mini torna Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2000 röpsuli program SZUPERMINI kategória Csukay Réka, Krátky Mercédesz, Ónodi Barbara 3.b, Balázsi Panna 4.a, Lakatos Beatrix 4.b, Rácz Vivien 4.d Szilágyi Dániel
Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2000 röpsuli program MANÓK kategória Hrepka Valentina, Neszlényi Dorottya, Tóth Laura, Valánszki Alina 4.a Szilágyi Dániel
Diákolimpia - III. korcsoportos leány röplabda Balázsi Henrietta, Filep Anna, Fekete Réka, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
MRSz Vollé! 2000 röpsuli program SZUPERMINI kategória Csukay Réka, Ónodi Barbara 3.b, Balázsi Panna, Hrepka Valentina 4.a, Lakatos Beatrix 4.b, Rácz Vivien 4.d Szilágyi Dániel
Diákolimpia - III. korcsoportos Országos Területi Döntő (nyílt feljutásos) - leány röplabda Balázsi Henriett 6.a, Fekete Réka 6.b, Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla Szófia 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
egyéb    
Kerületi Diákhét - Kreatív nyelvi verseny Játékos irodalmi vetélkedő Bíró Zsófia, Fülöp Eszter, Kovács Péter, Varga Veronika 7.b Márkiné Gácsi Mónika
Kerületi Diákhét - Kreatív nyelvi verseny Játékos irodalmi vetélkedő Baranyi Dániel, Fehér Márk, Keresztesi Attila, Novák Márk, Oszoli Mariann 8.b Várvédy Zoltán, Márkiné Gácsi Mónika
Országos Szépíró Verseny kerületi döntője Balázs Dzsenna 2.a Emmerné Lőrincz Margit
„Az én édesanyám” pályázat Balogh Lorenzó 2.a Emmerné Lőrincz Margit

3. Helyezést értek el:

VersenyNév, osztályFelkészítő
tanulmányi    
Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny ker. forduló Varga Veronika 7.b Szilágyi Dániel
Tímár Éva angol nyelvű versmondó verseny Bohus Anna 5.b Sebestyén Éva
Angol nyelvi verseny - kerületi Trombitás Petra 7.a Mészáros Kinga
Természetismeret kerületi verseny Kállai Anna 3.a, Kardos Ádám 3.b, Rozbora Tamás 3.d Bartháné Tasi Gabriella
Hevesy György Kémia Verseny budapesti döntő Gombás András 8.b Sáfrány Ilona
sport    
Kerületi Diákolimpia - atlétika II. kcs. Gera Tamás 4.b Sarkadi Klára
egyéb    
Mesefa című fogalmazás pályázat Kovács Viktória 3.a Bognárné Kiss Csilla
<pNépi játékok kerületi verseny Bakos Kitti, Gulyás Boglárka, Kállai Anna, Kovács Viktória, Nagy Szintia, Papp Kitti, Rispler Patricia, Tóth Melinda 3.a Tasi Andrea
Tomory Lajos Pedagógiai és Helytörténeti Gyűjtemény pályázata: Milyennek képzeled a jövő utasszállító repülőit és repülőtereit? Kállai Csaba Márton 5.a Németh Józsefné
Országos Szépíró Verseny kerületi döntője Trombitás Bence 4.a, Dudás Gabriella 6.b Garamvölgyi Anna, Várvédy Zoltán
„Az én édesanyám” pályázat Lévai Seila 2.b Gáchné Zsember Andrea

Dicséretesen szerepeltek:

VersenyNév,osztályFelkészítő
tanulmányi    
Hevesy György Kémia Verseny országos döntő 9. hely Gombás András 8.b Sáfrány Ilona
Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny kerületi forduló VI. helyezett VIII. helyezett Lenner Tamás 7.d Gombás András 8.b Szilágyi Dániel, Kuba Gábor
Hevesy György Kémia Verseny kerületi döntő
IV. helyezés
VIII. helyezés
Varga Veronika 7.b Huang Zi Wen 7.a Sáfrány Ilona
Angol nyelvi verseny - kerületi IV. hely Nguyen Colin 5.a Bódiné Szabó Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond Helyesírás verseny kerületi V. hely Varga Veronika 7.b Márkiné Gácsi Mónika
Kerületi Komplex Anyanyelvi verseny Talián István 4.a, Fegyverneki Liliána, Szépvölgyi Seila 4.b Cinglér Erika
Fejér Lipót Matematika verseny kerületi forduló - IV. hely Gombás András 8.b Kocsis Lászlóné Szigethyné Cseh Ildikó
sport    
Kerületi Diákolimpia Iharos Sándor mezei futó bajnokság III. korcs. lány csapat V. hely Balázs Henriett, Felber Júlia 6.a, Tanító Bettina 6.b, Varga Lilla 7.b testnevelőtanárok
Kerületi Diákolimpia kispályás teremfoci bajnokság IV. korcsoportos fiúk V. helyezés Tóth Kristóf 7.a, Morafcsik Dominik 7.b, Berki Koppány, Vásárhelyi Csaba, Báder Árpád 7.d, Balázsi Attila, Pintér György, Halász Dominik 8.a, Dohány Dominik, Keresztesi Attila, Fehér Márk 8.b Székelyné Szujkó Piroska, Vincze László
Kerületi Diákolimpia sakk bajnokság
IV. hely
V. hely
VI hely

Fekete Réka 6.b,
Felber Julianna 6.a,
Vékony Balázs 8.b
 
MRSz Vollé! 2000 röpsuli program MINI kategória - IV. hely Ónodi Barbara 3.b, Gaál Anna 5.a, Balázsi Henriett 6.a, Fekete Réka 6.b Szilágyi Dániel
MRSz Vollé! 2000 röpsuli program MANÓK kategória - V. hely Felner Tímea 3.b, Tóth Laura, Valánszki Alina, Neszlényi Dorottya 4.a Szilágyi Dániel
Diákolimpia - IV. korcsoportos Budapesti Döntő - leány röplabda - IV. hely Balázsi Henriett 6.a, Fekete Réka 6.b, Bárdosi Viktória, Bui Anna, Filep Anna, Magyar Száva, Varga Lilla 7.b, Varga Dorottya 7.d Szilágyi Dániel
Kerületi Diákolimpia - atlétika
60 m síkfutás III. kcs. IV. hely
1500 m síkfutás IV. kcs. IV. hely
kislabda hajítás IV. kcs. V. hely
távolugrás III. kcs. V. hely

Filep Anna 7.b,
Varga Vera 7.b
Halászi Dominik 8.a
Varga Dóra 7.d
Székelyné Szujkó Piroska
Vincze László
egyéb    
Mesefa című fogalmazás és rajz pályázat Eiselt Bence, Gulyás Boglárka, Papp Kitti 3.a Bognárné Kiss Csilla
Európán át - angol nyelvű földrajz verseny Gombás András, Müller Szabina, Németh Zsolt, Neszlényi Kálmán 8.a-b Mészáros Kinga, Kuba Gábor
Tréfás mesemondó verseny - kerületi Halász Emma 3.b Szepesiné Fekecs Ildikó
Jézus születése alkotópályázat, elismerő oklevél Ligeti Boglárka 4.a Necsev Mihályné
Jézus élete rajz pályázat - dicséretes szereplés Szlávik Gergő 5.a, Felber Julianna 6.a, Panyik-Tóth Levente 7.b, Ambrus Éva 8.b Németh Józsefné
„Ilyennek képzelem a kerületünket 2100-ban” rajzpályázat Nagy Péter 8.a Németh Józsefné
„Legzöldebb kerületben élek” verspályázat Baranyi Dániel, Gombás András 8.b Márkiné Gácsi Mónika
„Alkoss hulladékból” pályázat és „Megszépül a Büdi tó” fotópályázat Budai Cintia, Ecsedi Cintia, Makula Laura, Németh Zsolt, Neszlényi Kálmán, Pálinkás Kitti, Sörösi Virág, Vadász Gábor 8.a Baranyi Dániel, Gombás András 8.b Hoósné Tomasovszky Mária
„A művészet az elmondhatatlan tolmácsa” című művészeti pályázat Gombás András 8.b Németh Józsefné
„Az én édesanyám” pályázat Holló Erik 2.b
Szilágyi Rebeka 2.a
Kardos Ádám 3.b
Kitzinger Bettina és Tófalvi Arnold 3.d
Emmerné Lőrincz Margit
Gáchné Zsember Andrea
Szepesiné Fekecs Ildikóés Rezes Csilla, Bartháné Tasi Gabriella
Meselovagok - különdíjasok
versmondás
mesemondás
Vitális Tamás, Vitális Alex 2.d
Rozbora Tamás 3.d
Kitzinger Bettina 3.d
Kovács-Sipeky Nartin 1.d
Sohár-Kiss Borbála
Bartháné Tasi Gabriella
Ferencné Bogdán Szabina