Karácsonyi rajzpályázat

2017. december 14-én 14 órakor iskolánk alsó tagozatos tanulói a Kondor Béla Művelődési Házban a kerületi Jézus születése - Ilyen az én karácsonyom című kreatív rajzpályázat díjkiosztó ünnepségén vettek részt.

Grán Kármen 3. b osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Alkotását kiállították, oklevelet és könyvjutalmat kapott kiemelkedő munkájáért.

Kanyok Anett 3. b, Németh Viktória 3. d, Szalaváry Flóra 3. d, Adamecz György 3. d, Dame – Kontó Liza 2. b, Urbán Kata 2. b, Oláh Laura 4. b osztályos tanulók is eredményesen szerepeltek. Képeik részt vehettek az ünnepi kiállításon, ezen kívül emléklappal is jutalmazták őket. Jónás Naomi 4. a Rafael Gina 4. a osztályos diákok színvonalas munkájukért emléklapot vehettek át.

Felkészítő pedagógusuk Necsev Mihályné. Nagy öröm és büszkeség volt számunkra, hogy a díjátadást megelőző műsorban is szerepeltek diákjaink. Kaszán Leon 1.b osztályos tanuló József Attila : Betlehemi királyok című versét mondta el. Felkészítő tanítója Bognárné Kiss Csilla. Orgován Jázmin, Tímár Zoé és Vincze Viktor 4. b osztályos diákok a szentcsaládjárást idézték fel karácsonyi énekükkel. Felkészítőjük Necsev Mihályné volt.